Krajalnica maga 612p instrukcja bhp

Krajalnica maga 612p to dobre urządzenie do krojenia wszelkiego rodzaju żywności. Przyznaje się również do przetwarzania produktów miękkich jak niektóre warzywa kiedy i do prostych jak sery. Dobre towary i proste wykonanie zapewnia długą i bezproblemową eksploatację. Konstrukcja maszyny kupi na zajęcie jej w prostoty i osiągnięcie wszystkich zaleceń sanitarnych. Sama obsługa jest intuicyjna i prosta, dzięki czemu inny człowiek że zostać już wdrożony w drugie obowiązki.

Parametry techniczne krajalnicy maga 612p to: - wymiary 635 x 500 x 495 mm - klasa bezpieczeństwa to IP33 - ciężar urządzenia 39 kg - grubość krojenia od 0 do 28 mm - stół podawczy 300 x 250 mm - moc silnika 250 W - długość ostrza noża 300 mm

Krajalnica budowana jest w dwóch wersjach. Wersja standardowa urządzona jest w przyciski start stop oraz samoczynny mechanizm wyłączania noża przy kłopotach z napięciem zasilającym w sieci. Krajalnica maga posiada zabezpieczenia przed przypadkowym włączeniem. Czujnik w urządzeniu wykrywa niepoprawne założenie osłony noża. Dzięki owemu nie jest możliwe jego włączenie, zabezpieczając osobę obsługującą. Codzienne zabiegi konserwacyjne nie są ciężkie i możliwe do zbudowania w szybkim czasie. Wystarczy po zakończeniu pracy dokładnie oczyścić urządzenie z reszt efektów jak tłuszcz czy okruchy. Wszystkie aspekty jak taca, pokrywa noża można szybko zdemontować natomiast nie ma konieczności używania żadnych narzędzi do ostatniego. Krajalnica sprawdzi się zarówno w krótszych sklepach jak również małych zakładach, gdzie przerób towarów istnieje na średnim poziomie. Cena krajalnicy maga 612p to około 4500 złotych brutto. Do krajalnicy przydatne są i części zamienne w ciemnych cenach. Urządzenie koncentruje się z wielu elementów, jakie mogą stać zamienione w wypadku zniszczenia lub awarii. Zmniejszy to długofalowe koszty eksploatacji modelu.